![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
0000i | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2009
Location: Detroit, MI
|

| 0 | Little Nicky (2000) - Dec 19, 2011 |
| 0 | The Bourne Supremacy (2004) - Dec 19, 2011 |
| 0 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Dec 19, 2011 |
| 0 | 8MM (1999) - Dec 19, 2011 |
| 40 | Mission: Impossible (1996) - Dec 19, 2011 |
| 98 | The Fifth Element (1997) - Dec 19, 2011 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Dec 19, 2011 |
| 0 | Monsters, Inc. (2001) - Dec 19, 2011 |
| 80 | Lethal Weapon (1987) - Dec 19, 2011 |
| 0 | Toy Story 2 (1999) - Dec 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |