![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
000287GVR | |
![]() |
Film Freak - 726 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2010
Location: VA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I am neither false nor fake; I am simply me.
| |

| 70 | Videodrome (1983) - Jan 31, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 24, 2010 |
| 90 | Avatar (2009) - Jan 24, 2010 |
| 50 | The Warriors (1979) - Jan 20, 2010 |
| 50 | Zardoz (1974) - Jan 20, 2010 |
| 0 | Operation Dumbo Drop (1995) - Jan 18, 2010 |
| 0 | Babe: Pig in the City (1998) - Jan 18, 2010 |
| 70 | The Omen (1976) - Jan 18, 2010 |
| 20 | Evan Almighty (2007) - Jan 18, 2010 |
| 20 | Radio (2003) - Jan 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |