![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
007Tuxedo | |
![]() |
Movie Buff - 483 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 79 | Face/Off (1997) - Apr 26, 2009 |
| 41 | Charlie's Angels (2000) - Apr 26, 2009 |
| 50 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Apr 26, 2009 |
| 80 | Congo (1995) - Apr 26, 2009 |
| 77 | The Silence of the Lambs (1991) - Apr 26, 2009 |
| 75 | Hot Fuzz (2007) - Apr 26, 2009 |
| 75 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Apr 26, 2009 |
| 70 | Batman (1989) - Apr 26, 2009 |
| 65 | Gran Torino (2008) - Apr 26, 2009 |
| 40 | Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Apr 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |