007holt

007holt
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2007
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 8% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 07 Feb 2007
50 19% Finding Nemo (2003) - Rated 07 Feb 2007
60 37% Men in Black (1997) - Rated 07 Feb 2007
65 46% Eraser (1996) - Rated 07 Feb 2007
50 19% Kindergarten Cop (1990) - Rated 07 Feb 2007
65 46% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 07 Feb 2007
65 46% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 07 Feb 2007
70 54% Mallrats (1995) - Rated 07 Feb 2007
75 59% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Feb 2007
60 37% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 07 Feb 2007