![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
00j9 | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Richboro, PA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Waking Life (2001) - Mar 21, 2008 |
| 80 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Mar 21, 2008 |
| 80 | Yi Yi (2000) - Mar 21, 2008 |
| 85 | The Machinist (2004) - Mar 21, 2008 |
| 90 | A Fish Called Wanda (1988) - Mar 21, 2008 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - Mar 21, 2008 |
| 70 | Carrie (1976) - Mar 21, 2008 |
| 80 | The Illusionist (2006) - Mar 21, 2008 |
| 80 | The Fly (1986) - Mar 21, 2008 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |