01210

01210
Cinema Addict - 1060 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 20% Corpse Bride (2005) - Rated 23 Oct 2013
75 3% City Slickers (1991) - Rated 23 Oct 2013
85 20% Waiting for Guffman (1996) - Rated 23 Oct 2013
80 7% Titus (1999) - Rated 23 Oct 2013
85 20% The General's Daughter (1999) - Rated 23 Oct 2013
75 3% The Karate Kid (1984) - Rated 23 Oct 2013
90 88% Stardust (2007) - Rated 23 Oct 2013
80 7% Bowfinger (1999) - Rated 23 Oct 2013
70 1% Anger Management (2003) - Rated 23 Oct 2013
75 3% Cool Runnings (1993) - Rated 23 Oct 2013