![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
0rion | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 80 | Memento (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Meet the Parents (2000) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Run Lola Run (1998) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Little Mermaid (1989) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Shrek 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Lethal Weapon (1987) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Forrest Gump (1994) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Fifth Element (1997) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Bruce Almighty (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |