![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
100euro | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2010
Location: Germany
|

| 55 | Hilde (2009) - Dec 29, 2011 |
| 65 | Coco avant Chanel (2009) - Dec 28, 2011 |
| 60 | Taken (2009) - Dec 25, 2011 |
| 10 | Dragonfly (2002) - Dec 21, 2011 |
| 50 | Carnage (2011) - Dec 20, 2011 |
| 92 | Baraka (1992) - Dec 18, 2011 |
| 84 | House (1977) - Dec 18, 2011 |
| 80 | Lolita (1962) - Dec 18, 2011 |
| 70 | Vincent Wants to Sea (2010) - Dec 04, 2011 |
| 70 | Broken Flowers (2005) - Dec 03, 2011 |
| Actors | August Diehl |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |