![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
10664pug | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: May 2, 2006
Location: USA
|

| 30 | Agent Cody Banks 2: Destination London (2004) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Closer (2004) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 82 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Elektra (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |