![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
11.Lauki | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2009
Location: USA
|

| 85 | The Prince and Me (2004) - Feb 18, 2009 |
| 85 | Waterworld (1995) - Feb 17, 2009 |
| 60 | Little Nicky (2000) - Feb 17, 2009 |
| 75 | America's Sweethearts (2001) - Feb 17, 2009 |
| 75 | Mean Girls (2004) - Feb 17, 2009 |
| 85 | Pleasantville (1998) - Feb 17, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Feb 17, 2009 |
| 85 | Hitch (2005) - Feb 17, 2009 |
| 75 | The Wedding Singer (1998) - Feb 17, 2009 |
| 80 | Lost in Translation (2003) - Feb 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |