![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
11harrylime | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2011
Location: USA
|

| 96 | Duck Soup (1933) - Feb 19, 2011 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Feb 19, 2011 |
| 93 | The 39 Steps (1935) - Feb 19, 2011 |
| 91 | Trading Places (1983) - Feb 19, 2011 |
| 84 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Feb 19, 2011 |
| 83 | The Incredibles (2004) - Feb 19, 2011 |
| 81 | Best in Show (2000) - Feb 19, 2011 |
| 71 | Seven (1995) - Feb 19, 2011 |
| 84 | Enter the Dragon (1973) - Feb 19, 2011 |
| 91 | 12 Monkeys (1995) - Feb 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |