Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
12rbmalone
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2011
Location: USA
Recent Rankings
85 Sense and Sensibility (1995) - Mar 04, 2012
82 Margot at the Wedding (2007) - Mar 04, 2012
65 Moneyball (2011) - Mar 04, 2012
75 Hell And Back Again (2011) - Mar 04, 2012
78 Greenberg (2010) - Jun 11, 2011
50 The Hangover (2009) - Jun 11, 2011
88 Play It Again, Sam (1972) - Jun 11, 2011
98 Hannah and Her Sisters (1986) - Jun 11, 2011
100 Annie Hall (1977) - Jun 11, 2011
94 Manhattan (1979) - Jun 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with 12rbmalone. Why not go rank more films, then come back and check it out again?