![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
12yots | |
![]() |
Movie Buff - 424 Films Ranked
Member Since: May 5, 2011
|

| 80 | Apocalypto (2006) - Jan 26, 2012 |
| 90 | Apocalypse Now Redux (2001) - Jan 26, 2012 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - Jan 26, 2012 |
| 55 | 2012 (2009) - Jan 26, 2012 |
| 50 | The Reaping (2007) - Jan 26, 2012 |
| 89 | Day Night Day Night (2006) - Jan 26, 2012 |
| 85 | Magnolia (1999) - Jan 26, 2012 |
| 83 | Horrible Bosses (2011) - Nov 29, 2011 |
| 10 | Beastly (2011) - Nov 28, 2011 |
| 85 | The Robber (2010) - Nov 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |