Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
1357
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2009
Location: Australia
Recent Rankings
70 Crash (2005) - Nov 13, 2009
85 Stranger Than Fiction (2006) - Nov 13, 2009
70 Babel (2006) - Nov 13, 2009
75 Wordplay (2006) - Nov 13, 2009
70 Monsters, Inc. (2001) - Nov 13, 2009
65 Into the Wild (2007) - Nov 13, 2009
55 Guarding Tess (1994) - Nov 13, 2009
40 Con Air (1997) - Nov 13, 2009
75 Cube 2: Hypercube (2002) - Nov 13, 2009
55 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with 1357. Why not go rank more films, then come back and check it out again?