![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
1 1 | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2009
Location: Beltsville, Maryland, USA
|
| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Nov 27, 2009 |
| 80 | In Bruges (2008) - Nov 27, 2009 |
| 80 | The Princess Bride (1987) - Nov 27, 2009 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Nov 27, 2009 |
| 80 | V for Vendetta (2006) - Nov 27, 2009 |
| 80 | The Thing (1982) - Nov 27, 2009 |
| 80 | Groundhog Day (1993) - Nov 27, 2009 |
| 80 | Trainspotting (1996) - Nov 27, 2009 |
| 80 | The Big Lebowski (1998) - Nov 27, 2009 |
| 90 | Letters from Iwo Jima (2006) - Nov 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |