![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
1ader | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2006
Location: Turkey
|

| 75 | Insomnia (2002) - Dec 09, 2006 |
| 75 | The Ring (2002) - Dec 09, 2006 |
| 70 | Devil's Advocate (1997) - Dec 09, 2006 |
| 70 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Dec 09, 2006 |
| 70 | The Da Vinci Code (2006) - Dec 09, 2006 |
| 80 | Apocalypse Now (1979) - Dec 09, 2006 |
| 75 | Alien 3 (1992) - Dec 09, 2006 |
| 80 | Jacob's Ladder (1990) - Dec 09, 2006 |
| 65 | Pi (1998) - Dec 09, 2006 |
| 60 | Donnie Darko (2001) - Dec 09, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |