Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
1gx1
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: UK
Recent Rankings
81 Vertical Limit (2000) - Aug 06, 2011
85 Cars (2006) - Jul 27, 2011
75 The Hangover Part II (2011) - May 30, 2011
81 The Game (1997) - Apr 25, 2011
84 Sucker Punch (2011) - Apr 21, 2011
82 The Terminator (1984) - Apr 21, 2011
84 Ratatouille (2007) - Oct 08, 2010
87 Pulp Fiction (1994) - Oct 08, 2010
73 The Expendables (2010) - Aug 28, 2010
78 The Karate Kid (2010) - Aug 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with 1gx1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
1gx1's Favorite...