Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
20c
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2010
Location: France
Recent Rankings
75 The Other Guys (2010) - Jan 31, 2011
75 Megamind (2010) - Jan 31, 2011
45 Special (2006) - Jan 09, 2011
80 Star Trek (2009) - Jan 04, 2011
85 Le Magnifique (1973) - Jan 04, 2011
70 Toy Story 3 (2010) - Jan 04, 2011
75 Toy Story 2 (1999) - Jan 04, 2011
50 Despicable Me (2010) - Jan 04, 2011
90 The Big Blue (1988) - Jan 04, 2011
75 Shrek Forever After (2010) - Jan 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with 20c. Why not go rank more films, then come back and check it out again?