![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
2solomon | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Underworld (2003) - Sep 16, 2009 |
| 92 | Underworld: Evolution (2006) - Sep 16, 2009 |
| 92 | The Mummy Returns (2001) - Sep 15, 2009 |
| 98 | Farscape (1999) - Sep 15, 2009 |
| 86 | Assassins (1995) - Sep 15, 2009 |
| 87 | Adventureland (2009) - Sep 15, 2009 |
| 85 | Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Sep 15, 2009 |
| 98 | The Bourne Identity (2002) - Sep 15, 2009 |
| 93 | Appleseed Saga: Ex Machina (2007) - Sep 15, 2009 |
| 82 | Appleseed (2004) - Sep 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |