![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
3023ogilvyd | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: Canada
|

| 82 | Network (1976) - Sep 19, 2010 |
| 87 | V for Vendetta (2006) - Sep 19, 2010 |
| 82 | Primer (2004) - Sep 19, 2010 |
| 74 | Avatar (2009) - Sep 19, 2010 |
| 89 | Modern Times (1936) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Up (2009) - Sep 19, 2010 |
| 81 | The Lion King (1994) - Sep 19, 2010 |
| 78 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Sep 19, 2010 |
| 84 | 3-Iron (2004) - Sep 19, 2010 |
| 88 | The Matrix (1999) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |