![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
3111771 | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2009
Location: Finland
|

| 86 | Memento (2001) - Jul 23, 2010 |
| 78 | Untraceable (2008) - Jul 23, 2010 |
| 83 | Billy Elliot (2000) - Jul 23, 2010 |
| 79 | Angels & Demons (2009) - Jul 23, 2010 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 07, 2009 |
| 80 | American Pie (1999) - Sep 07, 2009 |
| 78 | Die Hard 2 (1990) - Sep 07, 2009 |
| 82 | District 9 (2009) - Sep 06, 2009 |
| 97 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 06, 2009 |
| 82 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |