![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
321724882 | |
![]() |
Movie Buff - 199 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
|

| 100 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 05, 2008 |
| 99 | The Orphanage (2007) - Sep 05, 2008 |
| 99 | L.A. Confidential (1997) - Sep 05, 2008 |
| 99 | Ringu (1998) - Sep 05, 2008 |
| 99 | Brick (2005) - Sep 05, 2008 |
| 99 | Gone Baby Gone (2007) - Sep 05, 2008 |
| 99 | American Gangster (2007) - Sep 05, 2008 |
| 99 | The Mothman Prophecies (2002) - Sep 05, 2008 |
| 99 | The Insider (1999) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Along Came a Spider (2001) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |