![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
3edc3edc3edc | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2010
Location: USA
|

| 97 | Apocalypse Now (1979) - Apr 12, 2010 |
| 97 | Blow (2001) - Apr 12, 2010 |
| 87 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Apr 12, 2010 |
| 90 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Apr 12, 2010 |
| 85 | Alice in Wonderland (1951) - Apr 12, 2010 |
| 95 | I Love You, Man (2009) - Apr 12, 2010 |
| 90 | Peter Pan (1953) - Apr 12, 2010 |
| 90 | Beetlejuice (1988) - Apr 12, 2010 |
| 90 | 8 Mile (2002) - Apr 12, 2010 |
| 90 | Juno (2007) - Apr 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |