![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
3nd3xx | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Camden, SC, USA
|

| 90 | Minority Report (2002) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Deep Impact (1998) - Sep 20, 2010 |
| 75 | The Time Machine (2002) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Starship Troopers (1997) - Sep 20, 2010 |
| 90 | The Matrix Reloaded (2003) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 20, 2010 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Sep 20, 2010 |
| 95 | WALL·E (2008) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Sunshine (2007) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |