![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
3ruce | |
![]() |
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2008
Location: London, London, UK
|

| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 09, 2010 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Nov 14, 2009 |
| 75 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 14, 2009 |
| 85 | Ju-on: The Grudge (2003) - Nov 14, 2009 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - Nov 14, 2009 |
| 88 | In the Name of the Father (1993) - Dec 23, 2008 |
| 90 | Brazil (1985) - Dec 23, 2008 |
| 93 | Dead Man's Shoes (2004) - Dec 23, 2008 |
| 88 | V for Vendetta (2006) - Dec 22, 2008 |
| 1 | Gladiator (2000) - Dec 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |