![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
419419 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2011
Location: İzmir, Türkiye, Turkey
|

| 80 | The Butterfly Effect (2004) - May 08, 2011 |
| 80 | Day of the Dead (1985) - May 08, 2011 |
| 73 | Dawn of the Dead (2004) - May 08, 2011 |
| 80 | Dawn of the Dead (1978) - May 08, 2011 |
| 80 | Night of the Living Dead (1968) - May 08, 2011 |
| 95 | Taxi Driver (1976) - May 08, 2011 |
| 80 | The Usual Suspects (1995) - May 08, 2011 |
| 100 | Paths of Glory (1957) - May 08, 2011 |
| 90 | Die Welle (2008) - Apr 30, 2011 |
| 100 | Oldboy (2003) - Apr 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |