![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
4lison | |
![]() |
Movie Buff - 208 Films Ranked
Member Since: May 1, 2008
Location: Canada
|

| 78 | 27 Dresses (2008) - May 04, 2008 |
| 70 | Loser (2000) - May 04, 2008 |
| 77 | Dirty Dancing: Havana Nights (2004) - May 04, 2008 |
| 70 | 40 Days and 40 Nights (2002) - May 04, 2008 |
| 82 | Keeping the Faith (2000) - May 04, 2008 |
| 70 | Say Anything... (1989) - May 04, 2008 |
| 60 | Far from Heaven (2002) - May 04, 2008 |
| 68 | Driving Lessons (2006) - May 04, 2008 |
| 85 | Blue Crush (2002) - May 04, 2008 |
| 90 | Sliding Doors (1998) - May 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |