![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
4lives99cont | |
![]() |
Movie Buff - 365 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2010
Location: New York, NY, USA
|
|
Bio: Mpfhm.
| |

| 50 | Underground (1995) - Mar 06, 2011 |
| 80 | I Saw the Devil (2010) - Mar 06, 2011 |
| 86 | Do The Right Thing (1989) - Feb 26, 2011 |
| 70 | House (1977) - Jan 22, 2011 |
| 75 | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Jan 12, 2011 |
| 75 | Be Kind Rewind (2008) - Jan 12, 2011 |
| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Jan 12, 2011 |
| 30 | Clerks II (2006) - Jan 12, 2011 |
| 75 | The Graduate (1967) - Jan 12, 2011 |
| 50 | Meet Joe Black (1998) - Jan 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |