![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
55Curyon | |
![]() |
Movie Buff - 324 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: UK
|

| 40 | Gamer (2009) - Apr 27, 2010 |
| 73 | The Island (2005) - Apr 27, 2010 |
| 70 | Deja Vu (2006) - Apr 27, 2010 |
| 80 | Taken (2002) - Apr 27, 2010 |
| 72 | Pandorum (2009) - Apr 27, 2010 |
| 68 | Independence Day (1996) - Apr 27, 2010 |
| 50 | Lost in Space (1998) - Apr 27, 2010 |
| 40 | Casshern (2004) - Apr 27, 2010 |
| 75 | The Incredible Hulk (2008) - Apr 27, 2010 |
| 86 | Saw (2004) - Apr 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |