![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
5ce | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2006
Location: Netherlands
|
| 65 | Deep Blue (2003) - Aug 13, 2007 |
| 69 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | In Her Shoes (2005) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Signs (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 54 | Troy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Miss Congeniality (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |