![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
5hrt5 | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2009
Location: Lithuania
|

| 100 | American Pie Presents Band Camp (2005) - Apr 02, 2009 |
| 50 | Titanic (1997) - Apr 02, 2009 |
| 100 | American History X (1998) - Mar 07, 2009 |
| 30 | Dudley Do-Right (1999) - Mar 07, 2009 |
| 70 | The Da Vinci Code (2006) - Mar 07, 2009 |
| 70 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Mar 07, 2009 |
| 30 | Cars (2006) - Mar 07, 2009 |
| 40 | Stuart Little (1999) - Mar 07, 2009 |
| 50 | Saw II (2005) - Mar 07, 2009 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Mar 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |