Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
5thHobbit
Film Freak - 702 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2008
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 The Exterminating Angel (1962) - Dec 13, 2010
95 A Serious Man (2009) - Dec 13, 2010
85 The Snake Pit (1948) - Oct 13, 2010
84 This Gun for Hire (1942) - Oct 13, 2010
70 Atlantic City (1980) - Oct 13, 2010
85 Ghostbusters (1984) - Oct 13, 2010
87 Gerry (2002) - Oct 13, 2010
83 The Big Sleep (1946) - Oct 13, 2010
84 Blackmail (1929) - Aug 13, 2010
98 The Magic Flute (1975) - Aug 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with 5thHobbit. Why not go rank more films, then come back and check it out again?