![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
5wolf7 | |
![]() |
Movie Buff - 312 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2011
Location: Wisconsin, USA
|

| 95 | The Hunger Games (2012) - Apr 17, 2012 |
| 95 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Apr 17, 2012 |
| 70 | Coyote Ugly (2000) - Apr 17, 2012 |
| 90 | Killers (2010) - Apr 17, 2012 |
| 92 | Men in Black (1997) - Apr 17, 2012 |
| 90 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Apr 17, 2012 |
| 90 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Apr 17, 2012 |
| 90 | Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005) - Apr 17, 2012 |
| 90 | The Longest Yard (2005) - Apr 17, 2012 |
| 65 | Shutter Island (2010) - Apr 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |