![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
6SiX8 | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2012
Location: Canada
|

| 100 | Memento (2001) - Jan 09, 2012 |
| 75 | Groundhog Day (1993) - Jan 09, 2012 |
| 75 | Back to the Future Part III (1990) - Jan 09, 2012 |
| 95 | The Crow (1994) - Jan 09, 2012 |
| 95 | The Abyss (1989) - Jan 09, 2012 |
| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jan 09, 2012 |
| 90 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jan 09, 2012 |
| 80 | Rat Race (2001) - Jan 09, 2012 |
| 70 | The Weather Man (2005) - Jan 09, 2012 |
| 75 | Entrapment (1999) - Jan 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |