6fullmetal6

6fullmetal6
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2014
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Rated 25 Nov 2014
90 60% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 25 Nov 2014
88 39% Dredd (2012) - Rated 25 Nov 2014
90 60% The Addams Family (1991) - Rated 25 Nov 2014
90 60% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 25 Nov 2014
90 60% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 25 Nov 2014
90 60% Best in Show (2000) - Rated 14 Nov 2014
90 60% Shaun of the Dead (2004) - Rated 15 Sep 2014
95 89% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 12 Sep 2014
90 60% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 12 Sep 2014