![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
777 | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2011
Location: Australia
|
| 85 | This Is Spinal Tap (1984) - Oct 15, 2011 |
| 88 | Down by Law (1986) - Oct 15, 2011 |
| 80 | The Limits of Control (2009) - Oct 15, 2011 |
| 80 | Johnny Mnemonic (1995) - Oct 15, 2011 |
| 80 | THX 1138 (1971) - Oct 15, 2011 |
| 85 | Fortress (1993) - Oct 15, 2011 |
| 85 | Demolition Man (1993) - Oct 15, 2011 |
| 85 | Cliffhanger (1993) - Oct 15, 2011 |
| 85 | Cobra (1986) - Oct 15, 2011 |
| 70 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Oct 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |