![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
7azem | |
![]() |
Movie Buff - 302 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2011
Location: Amman, Jordan, Jordan
|

| 10 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 20, 2012 |
| 86 | The Manchurian Candidate (2004) - Feb 21, 2012 |
| 77 | War of the Worlds (2005) - Feb 21, 2012 |
| 85 | Sphere (1998) - Feb 21, 2012 |
| 80 | Underworld (2003) - Feb 21, 2012 |
| 86 | The Rock (1996) - Feb 21, 2012 |
| 88 | The Last Samurai (2003) - Feb 21, 2012 |
| 88 | The Others (2001) - Feb 21, 2012 |
| 85 | U.S. Marshals (1998) - Feb 21, 2012 |
| 85 | Predator 2 (1990) - Feb 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |