![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
80sfraud | |
![]() |
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: USA
|

| 78 | Idiocracy (2006) - Dec 14, 2008 |
| 83 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Dec 14, 2008 |
| 83 | Sleeper (1973) - Dec 14, 2008 |
| 60 | Hancock (2008) - Dec 14, 2008 |
| 84 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Dec 14, 2008 |
| 65 | Richie Rich (1994) - Dec 14, 2008 |
| 41 | Open Water (2003) - Dec 14, 2008 |
| 42 | Kazaam (1996) - Dec 14, 2008 |
| 53 | Run Lola Run (1998) - Dec 14, 2008 |
| 49 | The Hunt for Red October (1990) - Dec 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |