Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
86file
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Dirty Harry (1971) - Dec 29, 2008
90 Finding Forrester (2000) - Dec 29, 2008
90 St. Elmo's Fire (1985) - Dec 29, 2008
90 The Darjeeling Limited (2007) - Dec 29, 2008
85 Capote (2005) - Dec 29, 2008
90 An Unfinished Life (2005) - Dec 29, 2008
90 Black Snake Moan (2007) - Dec 29, 2008
85 A River Runs Through It (1992) - Dec 29, 2008
95 Brick (2005) - Dec 29, 2008
90 Grumpy Old Men (1993) - Dec 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with 86file. Why not go rank more films, then come back and check it out again?