Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
888
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2010
Location: Poland
Gender: Male
Message Sent!
500 characters left
Bio: www.lastfm.pl/user/owca2
Recent Rankings
50 Kanal (1957) - Feb 08, 2010
72 Rushmore (1998) - Feb 08, 2010
55 The Darjeeling Limited (2007) - Feb 08, 2010
65 Hotel Chevalier (2007) - Feb 08, 2010
60 The Blues Brothers (1980) - Feb 08, 2010
70 Frygtelig lykkelig (2008) - Feb 08, 2010
60 The Straight Story (1999) - Feb 08, 2010
45 Dumbland (2002) - Feb 08, 2010
35 The Amputee (1974) - Feb 08, 2010
68 The Alphabet (1968) - Feb 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with 888. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
888's Favorite...