![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
94danstang | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 75 | The Usual Suspects (1995) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Men in Black II (2002) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Island (2005) - Aug 18, 2009 |
| 45 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Tropic Thunder (2008) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Hulk (2003) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Shrek 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |