![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
96edwy | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2010
Location: UK
|

| 80 | Rush Hour 3 (2007) - Apr 17, 2010 |
| 80 | House of Flying Daggers (2004) - Apr 17, 2010 |
| 70 | Small Soldiers (1998) - Apr 17, 2010 |
| 80 | American Pie (1999) - Apr 17, 2010 |
| 80 | There's Something About Mary (1998) - Apr 17, 2010 |
| 80 | The Full Monty (1997) - Apr 17, 2010 |
| 70 | The Royal Tenenbaums (2001) - Apr 17, 2010 |
| 60 | Flubber (1997) - Apr 17, 2010 |
| 70 | Men in Black (1997) - Apr 17, 2010 |
| 80 | Blues Brothers 2000 (1998) - Apr 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |