![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AAAutin | |
![]() |
Celluloid Junkie - 3765 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2010
Location: USA
|

| 8 | Wild at Heart (1990) - May 29, 2012 |
| 1 | Six Figures Getting Sick (1966) - May 29, 2012 |
| 29 | 96 Minutes (2012) - May 29, 2012 |
| 61 | Thomas Hart Benton (1988) - May 28, 2012 |
| 40 | The Statue of Liberty (1985) - May 28, 2012 |
| 78 | Dead Ringers (1988) - May 28, 2012 |
| 66 | Michael (2011) - May 25, 2012 |
| 61 | Perfect Sense (2011) - May 25, 2012 |
| 56 | Contraband (2012) - May 25, 2012 |
| 59 | Cinema Verite (2011) - May 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |