![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AB87 | |
![]() |
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2011
Location: Australia
|

| 5 | Cowboys & Aliens (2011) - Oct 11, 2011 |
| 1 | King Kong (2005) - Oct 11, 2011 |
| 0 | Random Hearts (1999) - Oct 11, 2011 |
| 18 | Napoleon Dynamite (2004) - Oct 11, 2011 |
| 95 | Independence Day (1996) - Oct 11, 2011 |
| 77 | Grease (1978) - Oct 11, 2011 |
| 95 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Oct 11, 2011 |
| 66 | Behind Enemy Lines (2001) - Oct 11, 2011 |
| 72 | Man on Fire (2004) - Oct 11, 2011 |
| 56 | Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |