![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ABC123 | |
![]() |
Movie Buff - 247 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2009
Location: USA
|

| 84 | Source Code (2011) - Sep 11, 2011 |
| 80 | The Tourist (2010) - Dec 11, 2010 |
| 84 | The Hurt Locker (2009) - Oct 09, 2010 |
| 75 | The American (2010) - Oct 09, 2010 |
| 95 | Inception (2010) - Oct 09, 2010 |
| 80 | Phone Booth (2003) - Mar 21, 2010 |
| 65 | Seven Pounds (2008) - Jan 01, 2010 |
| 87 | Avatar (2009) - Dec 31, 2009 |
| 81 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 12, 2009 |
| 84 | Cloverfield (2008) - Dec 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |