![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ABMTWG | |
![]() |
Movie Buff - 426 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2010
Location: Germany
|

| 75 | Surf Nazis Must Die (1987) - Mar 22, 2010 |
| 81 | Nekromantik (1987) - Mar 22, 2010 |
| 78 | Rocky Balboa (2006) - Mar 22, 2010 |
| 68 | Rocky V (1990) - Mar 22, 2010 |
| 72 | Rocky II (1979) - Mar 22, 2010 |
| 85 | The Sting (1973) - Mar 22, 2010 |
| 80 | Chungking Express (1994) - Mar 22, 2010 |
| 65 | Johnny English (2003) - Mar 22, 2010 |
| 90 | The Great Dictator (1940) - Mar 22, 2010 |
| 65 | Signs (2002) - Mar 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |