![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ACFarr | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2010
Location: Chicago, IL, USA
|
|
Bio: I\'m a writer and film producer based in Chicago!
| |

| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 23, 2010 |
| 85 | Saved! (2004) - Sep 23, 2010 |
| 80 | American History X (1998) - Sep 23, 2010 |
| 95 | The Departed (2006) - Sep 23, 2010 |
| 83 | Match Point (2005) - Sep 23, 2010 |
| 70 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Sep 23, 2010 |
| 98 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Sep 23, 2010 |
| 98 | Toy Story (1995) - Sep 23, 2010 |
| 85 | Goldfinger (1964) - Sep 23, 2010 |
| 85 | The Bourne Identity (2002) - Sep 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |