![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ACM | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2011
Location: Phoenix, AZ, USA
|
| 80 | Casino Royale (2006) - Feb 25, 2011 |
| 65 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Feb 25, 2011 |
| 75 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Feb 25, 2011 |
| 30 | The Matrix Reloaded (2003) - Feb 25, 2011 |
| 70 | 3:10 to Yuma (2007) - Feb 25, 2011 |
| 65 | Battle Royale (2000) - Feb 25, 2011 |
| 75 | Superbad (2007) - Feb 25, 2011 |
| 10 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Feb 25, 2011 |
| 75 | Man on Fire (2004) - Feb 25, 2011 |
| 55 | Signs (2002) - Feb 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |