![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AEHelmke | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jun 20, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | The Girlfriend Experience (2009) - Jun 12, 2009 |
| 60 | The Matrix (1999) - Jul 03, 2008 |
| 85 | Control (2007) - Jul 03, 2008 |
| 100 | WALL·E (2008) - Jun 29, 2008 |
| 95 | Lawrence of Arabia (1962) - Jun 24, 2008 |
| 40 | Little Miss Sunshine (2006) - Jun 22, 2008 |
| 40 | Trainspotting (1996) - Jun 22, 2008 |
| 80 | Alien (1979) - Jun 22, 2008 |
| 60 | The Darjeeling Limited (2007) - Jun 22, 2008 |
| 90 | City of God (2003) - Jun 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |