![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AHorbal | |
![]() |
Movie Buff - 350 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 65 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Mrs. Henderson Presents (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Sixth Sense (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Dreamer: Inspired by a True Story (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Day of Wrath (1943) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Road to Perdition (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Constant Gardener (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Lion King (1994) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Stuck on You (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |